O nás

BookAclassic je přední online rezervační portál pro pronájem veteránů a klasických vozidel. Jsme celosvětově nejrychleji rostoucí platforma pro retro vozidla, která nikdy nevyjdou z módy.

Naším cílem je poskytnout každému příležitost pocítit nadšení z řízení klasického nebo supersportovního automobilu. Užijte si zkušenost s řízením vašeho vysněného vozu během dovolené nebo jakékoliv jiné události. S BookAclassic se můžete projíždět napříč Toskánskem v klasickém Alfa Romeo Spider nebo projet celou Route 66 ve voze Ford Mustang Convertible z roku 1966. Ať jedete kamkoliv, my jedeme s vámi.

BookAclassic nabízí nejrozsáhlejší online sbírku veteránů a klasických aut pro soukromé a firemní události, filmovou produkci, reklamu, výstavy a muzea. Náš efektivní a přímočarý online rezervační systém dostupný v mnoha světových jazycích přináší s každým dnem více a více spokojených zákazníků a majitelů vozidel.

Booking System
Countries
Online
Offline
Map

Život je příliš krátký na to, abychom ho promarnili v nudných autech

BookAclassic je ideou inovativního dánského podnikatele a vášnivého automobilového nadšence. BookAclassic přišel na svět, protože jsme měli po krk bezcharakterních, fádních a nudně praktických vozidel. Jsme tu na to, abychom probudili zájem a vdechli nový život klasickým vozům s duší, kvalitou a charismatem. Chceme se podělit o naše nadšení a vášeň pro nádherné a půvabné veterány a klasické vozy. Chceme zaplnit cesty krásnými a sexy auty!

BookAclassic - Drive your dream!

BookAclassic Ltd.
69 Carter Lane
London, EC4V 5EQ
United Kingdom

Company Reg. No 07733024

+44 20 3826 8070

Section background
Classic vehicle

Potřebujete klasické auto?

Učiňte svoji svatbu nebo párty nezapomenutelnou. Najděte svůj vysněný vůz ve Vašem okolí.

Najděte své vozidlo
Classic vehicle garage

Jste vlastníkem vozidla?

Bezplatná prezentace Vašeho klasického vozu. Zcela zdarma. Žádný roční poplatek. Žádné zavazující smlouvy.

Zaregistrujte vozidlo

Chcete dostávat pravidelné aktualizace?

Přihlaste se k odběru

  Novinky ze světa klasických vozů!

  Buďte první, kdo od BookAclassic dostane exklusivní nabídky!

  Získejte inspiraci pro události a cestování klasikou z celého světa!