Pronájem aut pro filmovou produkci a různé události

Pronájem aut pro filmovou produkci

Pronájem aut pro filmovou produkci – zaměřujeme se také na zajištění veteránů a unikátních filmových aut pro jakoukoliv filmovou produkci nebo natáčení. V našem online katalogu disponujeme rozsáhlým výběrem unikátních filmových aut. V případě, že nenajdete požadované filmové auto online, jsme připraveni využít naše kontakty na více než 15 tisíc majitelů vozidel. Pokud tedy na našich stránkách nenajdete to správné filmové auto, dokážeme jej pro Vás snadno obstarat díky databázím vozidel, jež nejsou registrovány na našem webu. Máme také bohaté zkušenosti se zajištěním vozů typických pro období, které požaduje v souvislosti s dějem filmu, či dokumentu filmová produkce tak, aby auto reflektovalo charakter díla. Několik filmových produkcí jsme pokryli kompletní dodávkou filmových aut. Určitě pomůžeme i Vám. BookAclassic disponuje vozy, které se objevili ve filmech jako je James Bond, či v reklamách po boku Justina Biebera.

Auta pro reklamu

Do reklam, které se objevily na hlavních televizních kanálech, jsme dodali několik unikátních veteránů. Máme dlouholeté zkušenosti s tím, o jaké vozy má zájem reklamní průmysl. Reklamní vozidlo by mělo podtrhnout odkaz produktu a pomoci jeho prodeji. Pokud tedy máte za úkol vytvořit reklamu, která má být okořeněná unikátním vozem, letadlem, motocyklem, anebo něčím jiným, jste na správném místě. S námi je každý Váš úkol splnitelný.

Pronájem aut na různé akce

Unikátní události a velké obchodní párty; BookAclassic dokáže najít auta, která fantasticky obohatí každou akci. Ať už by měl Elvisův dvojník jezdit v růžovém Cadillacu, anebo potřebujete proudové letadlo, obraťte se na nás! Co tak gangsterské auto z třicátých let minulého století do salónku podle stylu Al Capone? Uděláme to pro Vás! Uvolněte křídla své fantazii!

Pronájem aut na výstavy, exhibice a trhy

Nic nedokáže přitáhnout publikum tak, jako neobvyklé, vzácné vozy nebo motocykly. BookAclassic má velký výběr vzácných, výstavních aut na skladě. Můžeme na sebe převzít úlohu zprostředkovatele a najít speciální nebo výstavní auta s jedinečným příběhem, který zaujme mnoho diváků. Jestliže tedy potřebujete jedinečný poutač pro Vaši výstavu nebo trhy, prohlédněte si náš online katalog speciálů a veteránů pro trhy a exhibice.

Section background
Classic vehicle

Potřebujete klasické auto?

Učiňte svoji svatbu nebo párty nezapomenutelnou. Najděte svůj vysněný vůz ve Vašem okolí.

Najděte své vozidlo
Classic vehicle garage

Jste vlastníkem vozidla?

Bezplatná prezentace Vašeho klasického vozu. Zcela zdarma. Žádný roční poplatek. Žádné zavazující smlouvy.

Zaregistrujte vozidlo

Chcete dostávat pravidelné aktualizace?

Přihlaste se k odběru

  Novinky ze světa klasických vozů!

  Buďte první, kdo od BookAclassic dostane exklusivní nabídky!

  Získejte inspiraci pro události a cestování klasikou z celého světa!