Pronájem svatebních aut

Pronájem veteránů na svatby a párty

Pronájem svatebních aut – pronájem romantického svatebního veterána nebo autobusového veterána promění Váš velký den v něco speciálního. Je to ideální způsob, jak oslavit jeden z nejhezčích životních momentů. Svatební auto dodá Vašim vzpomínkám vzrušení a hrdost.

Nejskvělejší svatební párty

Rádi byste svatební párty na jaře pod rozvětvenými břízami? Či svatbu v létě, kdy je příroda v plném rozkvětu? Anebo podzimní sňatek doprovázen teplem a rozmanitými barvami přírody? Co tak svatba v zimě na třpytivých bílých pláních?

Možnosti jsou nekonečné a v BookAclassic uděláme vše pro to, aby byla Vaše svatba doživotním zážitkem, jehož součástí se stane svatební auto exkluzivně pronajaté díky našemu portálu.

Svatební auta - třída sama o sobě

V BookAclassic se specializujeme na unikátní svatební auta všeho druhu, včetně skvělého Jaguára, Cadillacu, Maserati a elegantních veteránů. Uděláme maximum, abychom na Vaši svatbu dodali jakýkoliv typ vozu dle Vašich představ. Jestli tedy hledáte výjimečné svatební auto, u nás jste na správné adrese.

Růžový Cadillac na svatební jízdu?

Pokud jsou americké limuzíny a svatební auta to, co právě hledáte, jste na správném místě. BookAclassic dokáže zprostředkovat perfektní pronájem amerických veteránů nejvyšší třídy.

Disponujeme rozsáhlým výběrem amerických limuzín a jiných klasických amerických svatebních vozů všeho druhu. Můžete si vybrat některou z prodloužených limuzín, jako Lincoln, Cadillac a Chrysler, anebo klasický americký model Ford Mustang, růžový Cadillac nebo Chevrolet Bel Air. Pokud máte nějaké speciální přání ohledně Vašeho pronájmu svatebního vozu, stačí se jen zeptat. Jestli si tedy pod pojmem svatební auto představujete klasickou “ameriku“, obraťte se na nás. Jelikož působíme celonárodně, svatební veterán si u nás můžete pronajmout v rámci celé České republiky.

Exkluzivní pronájem svatebního auta – takto to funguje

Při vycházení z kostela nebo radnice bude venku pro sezdaný pár připraveno exkluzivní svatební auto s elegantním řidičem. Hosté a fotografové udělají pár nádherných záběrů Vašich maličkostí a automobilu ještě předtím, než se odeberete na Vaši svatební hostinu.

Po cestě si můžete přistavit u fotografa, aby mohl udělat pár romantických obrázků. Mohou být zachyceny nádherné výhledy anebo můžete navštívit místa, která pro Vás znamenají něco speciálního. To vše je Vám schopné zprostředkovat Vaše vysněné svatební auto, které Vám zajistí náš exkluzívní pronájem svatebních aut.

Půjčovna svatebních aut

Pokud si nepřejete osobního řidiče, existuje vícero možností, jak si půjčit svatební auto s tím, že si ho sami odřídíte. Můžete si vybrat ze vzrušujících speciálních aut a sportovních vozů, jako stvořených pro svatební jízdu. Obzvlášťě, pokud máte zájem o lehce modernější vzhled. V každém případě je potřebné seznámit se s autem ještě před odjezdem od kostela či radnice. Je nepochybně úchvatný pohled na červené Ferrari čekající na Vás před kostelem anebo radnicí. Avšak, pokud se Vám jej nepodaří nastartovat anebo nad ním ztratíte kontrolu, může to zkazit požadovaný efekt.

Rychlost auta

Nechat se odvézt od kostela nebo radnice veteránem působí velmi romanticky. Veterány a předválečné vozy byly mnohokrát využívány na svatební přepravu, a to kvůli nádherným záběrům a zvláštnímu druhu šarmu, kterým tyto vozy oplývají. Každopádně je důležité uvědomit si, že maximální rychlost veteránů a předválečných vozidel se pohybuje mezi 40 a 60 km/h, takže dosáhnout cílové destinace potrvá o něco déle, než by to bylo v případě vozů jako Jaguar anebo Bentley. Rezervační systém BookAclassic bere v úvahu maximální rychlost svatebních veteránů. S námi je pronájem svatebních aut exkluzivní záležitostí.

Šampaňské – závěrečný detail

Někteří řidiči nabízejí šampaňské či šumivé víno jako součást jejich služeb. Zatímco jiní Vás požádají, abyste si víno zabezpečili sami. To však není podstatné. Neměli byste si nechat ujít příležitost završit tento romantický moment pohárem bublinek.

Získejte super cenu za pronájem svatebních aut hned teď

Můžete si okamžitě vypočítat cenu kteréhokoliv svatebního auta na stránkách BookAclassic. Stačí zadat pár podstatných informací a vybrat si vůz, o kterém jste přesvědčeni, že je vhodný na Vaši svatební jízdu.

Neváhejte se zeptat na podmínky a ostatní detaily. Máme se svatebními jízdami bohaté zkušenosti a dokážeme Vás informovat o mnohých praktických záležitostech ohledně pronájmu Vašeho svatebního auta.

Proklikejte se přes rozsáhlou sbírku veteránů na svatby a párty a nalezněte svůj vlastní svatební veterán. Je to bezpečný způsob, jak proměnit Vaši svatbu v jedinečný zážitek.

Section background
Classic vehicle

Potřebujete klasické auto?

Učiňte svoji svatbu nebo párty nezapomenutelnou. Najděte svůj vysněný vůz ve Vašem okolí.

Najděte své vozidlo
Classic vehicle garage

Jste vlastníkem vozidla?

Bezplatná prezentace Vašeho klasického vozu. Zcela zdarma. Žádný roční poplatek. Žádné zavazující smlouvy.

Zaregistrujte vozidlo

Chcete dostávat pravidelné aktualizace?

Přihlaste se k odběru

  Novinky ze světa klasických vozů!

  Buďte první, kdo od BookAclassic dostane exklusivní nabídky!

  Získejte inspiraci pro události a cestování klasikou z celého světa!