Pronájem limuzín

Pronájem limuzín a VIP transportů v rámci Čech, Moravy a Slezska

Díky službě BookAclassic - pronájem limuzín - je Vám k dispozici celostátní přeprava limuzínami a VIP transporty známých značek jako např. Bentley, Jaguar, Mercedes, Rolls Royce, ale i americkými vlajkovými loděmi jako Buick, Cadillac a Lincoln.

BookAclassic nabízí celostátní pronájem limuzín a služby VIP transportů v neomezeném rozsahu.

Svěřte Vaše hosty a VIP do naší péče se zárukou těch nejpropracovanějších služeb v limuzínách všeho druhu.

Honosné evropské limuzíny

Evropská automobilová historie je bohatá na okouzlující luxusní vozy. Můžete se těšit na leštěné dřevo, klasické budíky, či interiér s vůní kůže v britských klasikách, jakými jsou Bentley, Daimler, Jaguar a Rolls Royce. Vychutnejte si chladný perfekcionismus a fascinující techniku německých luxusních aut od BMW nebo Mecedes-Benz. Můžete využít nabídku s osobním řidičem, nebo si auto odřídíte sami. U nás najdete stylové auto pro Vaše VIP hosty.

Americké limuzíny

Potřebujete opravdový dostatek místa pro Vaši mobilní párty? Máte rádi velkolepou jízdu? Potom jsou pro vás americké prodloužené limuzíny, jako např. Cadillac a Lincoln tou správnou volbou. Vychutnejte si prostor pro osm hostů, chlazené nápoje, snack a zabudovanou televizi. Jen ta nejlepší výbava pro vzrušující městskou tour s dobrými přáteli.

Pronájem německých VIP limuzín

Německé vozy ve službách VIP transportu nabízejí komfort, bezpečnost a bezproblémovou jízdu limuzínou. Pokud si vyberete Audi, BMW nebo Mercedes-Benz, Vaše jízda se promění v nezapomenutelný zážitek.

Historické autobusy

BookAclassic Vám také nabízí pronájem autobusových veteránů. Historické autobusy vzbuzují značnou pozornost a okouzlí Vaše hosty nostalgií zašlých časů. Přeprava autobusovými veterány je oblíbeným druhem dopravy.

Business události & přeprava v rámci obchodních akcí

Jetliže Vaše business událost potřebuje výjimečnou ingredienci, dokážeme Vám zabezpečit unikátní auta nebo kompletní přepravu. U BookAclassic si můžete mimo jiné pronajmout na Vaší obchodní akci nebo cestu proudová letadla, historické parní lokomotivy, ale i londýnský double-decker autobus! Pokud máte nápad, ale nemáte transport, kontaktujte BookAclassic a my zajistíme, aby Vaše business párty byla unikátní a nezapomenutelnou zkušeností.

Teambuilding - pronájem limuzín

Disponujeme velkým výběrem autobusů, hasičských vozů a vojenských vozidel pro každou teambuildingovou akci v rámci celé republiky. Nahlédněte do naší nabídky vozidel pro Vaší událost a určitě najdete na BookAclassic auto, které obohatí Vaši teambuildingovou akci.

Section background
Classic vehicle

Potřebujete klasické auto?

Učiňte svoji svatbu nebo párty nezapomenutelnou. Najděte svůj vysněný vůz ve Vašem okolí.

Najděte své vozidlo
Classic vehicle garage

Jste vlastníkem vozidla?

Bezplatná prezentace Vašeho klasického vozu. Zcela zdarma. Žádný roční poplatek. Žádné zavazující smlouvy.

Zaregistrujte vozidlo

Chcete dostávat pravidelné aktualizace?

Přihlaste se k odběru

  Novinky ze světa klasických vozů!

  Buďte první, kdo od BookAclassic dostane exklusivní nabídky!

  Získejte inspiraci pro události a cestování klasikou z celého světa!