Pronájem amerického vozu na svatbu či párty

Pronájem amerického vozu na svatby, večírky a další události

Pronájem amerického vozu! Přijeďte stylově díky možnosti pronájmu jednoho z našich klasických amerických aut s osobním řidičem, který Vás přiveze na Vaši svatbu nebo párty. Podívejte se na náš široký výběr amerických aut k pronájmu. Máme klasická americká auta a limuzíny, které Vám a Vaší svatbě či oslavě propůjčí osobitost a styl. Americké automobily jsou nabity osobností a dají Vaší párty nádech stylu Pomáda svými prostorným interiéry, vinyly, kůží a chromovanými doplňky.

Rock'n'Roll americká auta pro svatby a oslavy

Je velmi populární pronajmout si americké auto a dodat tak své párty cool atmosféru a la Pomáda. Doporučujeme skvostný Mercury Park Lane Cruiser - vzácný vintage model s luxusními koženými sedadly a spoustou prostoru pro každého. Klasická limuzína, která Vám zajistí skvělou zábavu na Vaší svatbě či večírku.

Pro svatební oslavu můžeme doporučit Chevrolet Deluxe - autentickou klasiku z padesátých let s prostorem pro 5 osob, čímž můžete dorazit v opravdovém rock’n’roll stylu s několika přáteli. Párty začíná v autě se skvělým rock’n’roll hudebním doprovodem, vychlazeným pivem či sklenkou šumivého vína.
Dodge Coronet a další slavné modely z 50. let se svěžím designem jsou perfektně hodící se pro svatební jízdy s osobním řidičem.

Americká auta pro svatby, večírky a další události

Proč si nepronajmout barevný, ztřeštěný Pink Cadillac jako svatební automobil s luxusním interiérem, bílou střechou a oslnivými bílými koly? Zaručený úspěch pro zábavnou a energickou oslavu. Řidič přijede oblečený v dobovém oděvu a s několika vhodnými doplňky.

Na BookAclassic máte garanci perfektního amerického auta. Máme na výběr Fordy Mustang, Cadillacy, Chevrolety a Buicky.

Rezervujte ihned anebo si v klidu vyhledejte Vaše vysněné americké auto před tím, než se rozhodnete, které si vybrat. Na hlavní stránce naleznete odbornou pomoc, jenž je založena na letech zkušeností s pronájmem veteránů. Jsme tu, abychom Vám pomohli nalézt nejstylovější a nejexkluzivnější automobil, který si dovedete představit. Ale pokuste se netrávit příliš mnoho času rozhodováním - americké veterány jsou velmi populární vozy na svatby a další oslavy, a je po nich velmi vysoká poptávka.

Pokud byste raději měli na své oslavě či svatbě jiný druh vozu, máme také širokou nabídku oslnivých vozů značky Rolls-Royce, Bentley, Jaguár a Mercedes nebo vintage autobusů.

Podívejte se na naši nabídku vozidel k pronájmu. Je tam něco pro každého.

Section background
Classic vehicle

Potřebujete klasické auto?

Učiňte svoji svatbu nebo párty nezapomenutelnou. Najděte svůj vysněný vůz ve Vašem okolí.

Najděte své vozidlo
Classic vehicle garage

Jste vlastníkem vozidla?

Bezplatná prezentace Vašeho klasického vozu. Zcela zdarma. Žádný roční poplatek. Žádné zavazující smlouvy.

Zaregistrujte vozidlo

Chcete dostávat pravidelné aktualizace?

Přihlaste se k odběru

  Novinky ze světa klasických vozů!

  Buďte první, kdo od BookAclassic dostane exklusivní nabídky!

  Získejte inspiraci pro události a cestování klasikou z celého světa!