Pronájem veteránů a vintage autobusů

Veterány a vintage autobusy k pronájmu na svatby a další události

Hledáte veterány a vintage autobusy k pronájmu na Vaši svatbu, párty nebo firemní akci? Veterány a vintage automobily potvrdily, že jsou v dnešní době extrémně populární na svatby a další oslavy. Avšak ne každý si uvědomuje, že je stejně tak možné si na takovou událost pronajmout i veterán autobus. Vskutku, tyto druhy vozidel jsou velmi zábavné z různých důvodů a nejen proto, že pojmou celou skupinu hostů.

Výlet v klasickém, historickém autobusu můžete spojit s dobovou hudbou, sklenkou šampaňského a spoustou zastávek po cestě k nasbírání co nejvíce rozmanitých zážitků toho dne. Možná jej spojíte s piknikem či hostinou na Vámi vybraném místě?

Pronájem veterána autobusu znamená místo pro všechny

Doléhá na Vás nostalgické kouzlo VW autobusu ze 70.let? Nebo snad klasický londýnský double-decker může být vhodnější volba pro Vaši párty či firemní večírek? BookAclassic nabízí širokou nabídku klasických autobusů s až 35 místy plus dalšími místy ke stání.

Není třeba vysvětlovat, že vintage autobusy slouží jako skvělá kulisa pro svatební či párty fotografie. Jsou vyhotoveny v různých hravých tvarech a díky veselým barvám jsou ideální dekorací pro tématické oslavy či svatby.

VW jsou vždy dobrou volbou

Pokud máte rádi nostalgii a kouzlo 70. let, VW jsou vždy skvělou volbou. Původní VW Westfalia Camper je vybaven lednicí, umyvadlem, stolem a krásnými závěsy. VW se objevují na svatbách často a nikdy nezklamou. Některé VW mohou být pronajaty jako “self drive” (řídíte si sami), kde se můžete dostat na sedadlo řidiče a vydat se na romantické výlety, kam se Vám zalíbí. Jen vy dva, svět a starý VW.

Rezervace už nemůže být snazší

Projděte si naši nabídku klasických, historických a vintage autobusů k pronájmu a dodejte Vašemu dni D třešničku na dort. Rezervace se provádí rychle a jednoduše pomocí rezervačního systému. Jednoduše vyberte Vaše oblíbené auto nebo veterán autobus a zadejte požadované informace pro okamžité nacenění.

K dispozici nejen veterán autobus

Rezervujte si ihned, nebo nás neváhejte kontaktovat pro radu. Jsme připraveni Vám asistovat s odbornou radou založenou na letech zkušeností v pronájmu veteránů a klasických aut a autobusů. Bude nám potěšením Vám pomoci s výběrem vhodného, exkluzivního autobusu pro Vaši událost, avšak nečekejte příliš dlouho - tyto veterány autobusy jsou velmi žádané na svatby a oslavy.

Pokud Vás zajímají spíše jiná vozidla, máme v nabídce širokou škálu vozů značky Rolls-Royce, Bentley, Jaguar, Lincoln, Mercedes a Cadillac. Podívejte se na naši nabídku, je tam od každého něco.

Prohlédněte si naši nabídku klasických a vintage autobusů k pronájmu na svatby a oslavy. Je to zaručený způsob, jak udělat Vaši svatbu či oslavu výjimečnou událostí, kterou si nejen Vy budete pamatovat po mnoho let.

Section background
Classic vehicle

Potřebujete klasické auto?

Učiňte svoji svatbu nebo párty nezapomenutelnou. Najděte svůj vysněný vůz ve Vašem okolí.

Najděte své vozidlo
Classic vehicle garage

Jste vlastníkem vozidla?

Bezplatná prezentace Vašeho klasického vozu. Zcela zdarma. Žádný roční poplatek. Žádné zavazující smlouvy.

Zaregistrujte vozidlo

Chcete dostávat pravidelné aktualizace?

Přihlaste se k odběru

  Novinky ze světa klasických vozů!

  Buďte první, kdo od BookAclassic dostane exklusivní nabídky!

  Získejte inspiraci pro události a cestování klasikou z celého světa!