Nechte si zaplatit za řízení vlastního klasického vozu!

Drive into a world of exciting events with us

Registrujte své auto

Jak to funguje

Zaregistrujte vozidlo

Snadná a bezplatná registrace. Vyberte si, zda budete svůj vůz nabízet s Vámi jako šoférem nebo pronajímat jen auto.

Zahájit příjem rezervací

Nabízíme vám zajímavé úkoly. Můžete přijmout nebo odmítnout jakoukoliv nabídnutou rezervaci.

Sdílejte skvělá dobrodružství

Cestujte s námi do světa zajímavých událostí a nechte si platit za strávený čas.

Proč registrovat vaše vozidlo

  • Poskytneme Vám zajímavá zadání
  • Mějte své auto pod kontrolou jako jeho šofér
  • Zachovejte si soukromí s anonymním profilem
  • Nechte si za Váš čas zaplatit
  • S lehkostí akceptujte nebo odmítněte jakoukoliv nabídku
  • Zcela zdarma. Žádný roční poplatek. Žádné zavazující smlouvy

Často kladené dotazy


Prožijte vzrušující zážitky s vaším veteránem na svatbách, ve filmové produkci anebo při fotografování. Jediné, co teď potřebujete udělat, je zaregistrovat své auto u nás a to bez jakýchkoliv poplatků a závazků. Nejste vázáni žádnými smlouvami a odmítnutí jakékoliv nabídky, která Vás neosloví, je Vaším výhradním právem!

Pro jednotlivce se vzrušujícím autem anebo motocyklem
Jestli si chcete dopřát vzrušující zkušenost s Vašim veteránem, jste na správném místě. BookAclassic dodal veterány pro film a reklamu, přičemž nabídl majitelům veteránů nezapomenutelné zkušenosti a zároveň příležitost vydělat peníze. Evidujeme auta vhodná na svatební přepravu, unikátní a exotická auta pro speciální exhibice a taktéž motocykly a skútry pro showroomy. Možnosti jsou nekonečné!

Dodavatel vozů pro filmy, hudební videa a reklamy
Dodáváme automobily pro filmový průmysl, firemní akce a fotografy. BookAclassic zajistilo exkluzivní vozy pro několik filmů, videoklipů a reklamních spotů, kde majitelé těchto vozů prožili skvělý zážitek a byli i finančně odměněni.

Profesionální servis
BookAclassic neustále hledá v rámci České republiky profesionální společnosti z oblasti “Limousine service“, které by rádi vytížily svou flotilu aut co nejefektivněji. Máme mnoho požadavků na obchodní a VIP transporty, svatební pronájem atd., které bychom rádi postoupili Vaší společnosti. Našim záměrem je spolupráce se všemi seriózními společnostmi věnujícími se přepravě limuzínami a autobusy v rámci celé České republiky. Registrace aut na BookAclassic je úplně zdarma.

Dodávka aut pro film, videoklipy a reklamu
Dodáváme vozy pro filmový průmysl, různé agentury organizující společenské akce a pro fotografy v rámci celé republiky. BookAclassic zajistil unikátní vozy pro několik celovečerních filmů, videoklipů a pro reklamu. Poskytli jsme tak majitelům veteránů nezapomenutelné zkušenosti a příležitost vydělat si peníze.

Vozy bez evidenčních čísel
Na stránkách BookAclassic mohou být také zaregistrovány vozy, která nemají evidenční čísla.
V tomto případě uvítáme také vozy, jež nejsou v optimální kondici, mají ale unikátní charakter anebo zvláštní vzhled. Taková vozidla mohou být rezervovaná pro stacionární ukázky, fotografování, výstavy, poutače na veletrzích, dekorace obchodů atd. Také mohou být pronajímána na jízdu po soukromém pozemku nebo na uzavřených silnicích.

Vaše auto je na našich stránkách vedeno anonymně a každý požadavek na jakoukoliv akci přichází od nás. Jestli zakázku odsouhlasíte, postaráme se o všechny detaily s ní související. Zákazník zaplatí rezervační poplatek, což je naší provizí za zprostředkování zakázky a zároveň ujištěním se o jeho seriózním zájmu. Jakmile z naší strany vše uzavřeme, můžete kontaktovat přímo zákazníka pro potvrzení rezervace a ohledně dalších detailů.


Musíte být majitelem veterána anebo jiného vozidla, které je starší 25 let. Auto musí mít charakter klasiky, příp. být něčím zajímavé. Taktéž rádi akceptujeme limuzíny, moderní luxusní vozy anebo jiná auta s unikátním charakterem, a to i v případě, že ještě nedosáhla věku 25 let. Vozidlo musí být v dobrém stavu, a to jak po technické, tak po právní stránce. Musí být pravidelně udržováno, mít platnou TK a nesmí vykazovat vážné nedostatky či poruchy.

Aktivní období od - do
Mnoho vozidel během zimního období nejezdí. V tomto případe máte při registraci možnost určit období, v kterém je Vaše vozidlo dostupné.


Hodinová sazba Vašeho auta na BookAclassic profile je kalkulována od momentu, kdy auto opustí garáž, až do chvíle kdy se do ní vrátí. BookAclassic zabezpečí, abyste inkasovali minimálně platbu za dvouhodinový pronájem, a to i v případe, že jízda zabere jen 30 minut. Existuje možnost nastavit při Vašem automobilu půlhodinovou anebo hodinovou sazbu po dvou uplynulých hodinách pronájmu (půlhodinová dle předvolby).

BookAclassic si z celkové sumy rezervace účtuje poplatek do výše 20%. 50 až 70% tohoto poplatku je použito na propagaci Vašeho vozidla.

BookAclassic přenechá kontaktní údaje a zadání od zákazníka majiteli vozidla. Náš systém Vás kontaktuje e-mailem a přes SMS ihned poté, co inkasujeme platbu za rezervaci Vašeho vozu. Tento rezervační poplatek je naší odměnou a zároveň garancí pro Vás, že konkrétní zákazník má seriózní zájem a Vaše auto si zarezervoval.

Po přijetí rezervačního poplatku odešleme všechny informace o zákazníkovi Vám. Zde Vás žádáme o okamžité kontaktování zákazníka za účelem dohody o dalších detailech a způsobu dorovnání zůstatkové sumy za pronájem. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí nebo otázek je Vám BookAclassic k dispozici.


Když si chce zákazník zarezervovat Vaše auto, dostanete e-mail a SMS s informacemi týkajícími se zadání. Je potřeba odpovědět v průběhu 24 hodin, zda konkrétní nabídku přijímáte. Po uplynutí 24 hodin se náš systém pokusí najít zákazníkovi jiné vozidlo.

“Ne děkuji“ I takhle může znít Vaše odpověď
Ano, krátce a stručně. Když si chce zákazník zarezervovat Vaše auto, dostanete e-mail a SMS s informacemi týkajícími se zadání. Můžete akceptovat jen zadání, resp. nabídky, které vás osloví. Je však důležité, abyste odpověděli co nejdříve, aby zákazník nemusel čekat na odpověď. V případě, že zakázku akceptujete, bude to závazné.


Při registraci Vašeho vozu potřebujeme kontaktní informace jako Vaše jméno, adresa, e-mail a telefonní číslo. Tyto informace jsou určené pro interní účely a nebudou poskytnuty dalším osobám. BookAclassic nezveřejňuje identitu vozidla a neprozradí stanoviště vozidla ani jeho evidenční čísla jakýmkoliv zájemcům. Na našich stránkách bude zobrazeno jen PSČ, město, okres a věk vozidla. Důvodem je samozřejmě naše snaha chránit majitelé vozidel a předcházet krádeži.


Včasný příchod na dohodnutou adresu a předvedení vozidla v co nejlepším stavu - vozidlo by mělo být umyté a vyčištěné, jak zevnitř, tak i zvenčí. Je důležité kontaktovat zákazníka v předstihu, kvůli potvrzení požadavků a časovému rozvrhu. Měli byste být také připraveni na možné požadavky ohledně Vašeho oblečení, případně služeb či dekorace vozidla.

Prohlídka vozidla
Není na škodu, když má zákazník příležitost prohlédnout si vozidlo ještě před uskutečněním zakázky. Zákazníci si mohou vyžádat nahlédnutí do dokumentací, jako např. povinné ručení, doklady o evidenci, osvědčení o TK atd.

Co v případě, když auto selže?
Když je Vaše vozidlo nefunkční anebo potřebuje v den zadání podstoupit neočekávanou opravu, měli byste o tom neprodleně informovat zákazníka a BookAclassic. V takovém případě nám poskytnete příležitost pomoci zákazníkovi najít jiné auto. Jestliže máte takovou možnost, můžete zákazníkovi nabídnout alternativní řešení. V případě odmítnutí takové nabídky má zákazník právo na zrušení objednávky. Když už bylo zakázka vyplacena, je nutné, aby byla platba zákazníkovi refundována.

Absence
Pokud se nedostavíte v dohodnutém termínu na místo zadání bez předešlého upozornění a bez toho, aby byla známa příčina, Vaše vozidlo bude okamžitě odstraněno z našich stránek. V takovém případe jste povinni co nejdříve vrátit všechny obdržené platby.

Odvolání
BookAclassic je výhradně komunikačním portálem mezi majiteli a nájemci veteránů. BookAclassic přebírá zodpovědnost jen za zprostředkování kontaktu mezi majitelem a nájemcem. BookAclassic nenese žádnou finanční ani právní zodpovědnost za používání pronajatého vozidla, za stav vozidla ani za poruchy a škody.

 

Zcela zdarma. Žádný roční poplatek. Žádné zavazující smlouvy Zaregistrujte vozidlo
Classic vehicle

Potřebujete klasické auto?

Učiňte svoji svatbu nebo párty nezapomenutelnou. Najděte svůj vysněný vůz ve Vašem okolí.

Najděte své vozidlo
Classic vehicle garage

Jste vlastníkem vozidla?

Bezplatná prezentace Vašeho klasického vozu. Zcela zdarma. Žádný roční poplatek. Žádné zavazující smlouvy.

Zaregistrujte vozidlo

Chcete dostávat pravidelné aktualizace?

Přihlaste se k odběru

  Novinky ze světa klasických vozů!

  Buďte první, kdo od BookAclassic dostane exklusivní nabídky!

  Získejte inspiraci pro události a cestování klasikou z celého světa!