Nechte si zaplatit za řízení Vašeho klasického automobilu

Majitelé skvělých klasických a vintage automobilů se mohou zdarma registrovat na BookAclassic

Nechte si zaplatit za řízení vašeho klasického automobilu! Majitelé půvabných a krásných klasických aut nyní mohou přidat jejich vozidla do rozsáhlé databáze BookAclassic a přeměnit stylovou investici do příležitosti finančního výdělku. Nyní je k dispozici úžasná celosvětová platforma dostupná i v České republice.

Nechte si zaplatit za řízení Vašeho klasického automobilu

Klasické a vintage vozy evokují smyslnost elegance a nostalgie, kterou lidé často chtějí využít pro velké události, počínaje svatbami a konče promocemi. Majitelé těchto působivých vozidel z jiné éry nyní mohou profitovat z nabídky BookAclassic pronájmem jejich vlastních aut, počínaje nejmodernějšími vozy Ferrari a konče historickými vozy Bentley z 20. let 20. století - všechny u nás mají své místo. Automobily uvnitř platformy mají dohromady hodnotu několika miliard korun a číslo stále roste s tím, jak se přidávají noví automobiloví nadšenci.

BookAclassic dává majitelům klasických vozidel úplnou svobodu v pronájmu jejich aut, dávajíce jim možnost vybírat si události a zakázky dle jejich volby. Majitelé mohou s vozem zůstat po celý den a dokonce fungovat jako šoféři, aby si byli jisti, že s autem je nakládáno s takovým respektem, jaký si zaslouží. S takovým množstvím milovníků vintage vozidel napříč celou zemí mohou majitelé exklusivních a luxusních vozidel udělat ze svých zájmů a koníčků výdělečnou činnost, což jim umožní udržet jejich vozy v té nejlepší kondici, zatímco si mohou užívat jízdu na cestách a dokonce později rozšířit jejich kolekci.

S naším profilem zdarma se Vám může Vaše investice vrátit až 3 krát!

Nechte si zaplatit za řízení Vašeho klasického automobilu - je to jednoduché! Majitelé klasických vozidel mohou s BookAclassic dostat až 30 objednávek ročně. Máme majitele, kterým se investice do vozu vrátila dvakrát, dokonce i třikrát, a to s profilem auta na BookAclassic, který je zcela zdarma.

Připojte se nyní!

Nechte si zaplatit za řízení Vašeho klasického automobilu ve filmové produkci

Majitelé vozidel nejsou při užívání BookAclassic limitováni v poskytování jejich vozu pro velké akce či řízení vysněného automobilu, mají příležitost nechat jejich auto fungovat v široké škále produkčních aktivit od Hollywoodského filmu po reklamu.

BookAclassic se rovněž specializuje na poskytování klasických vozidel a jiných unikátních vozů pro filmovou produkci, dávajíce majitelům těchto vozů šanci ukázat jejich auto a zažít něco nového. Filmové štáby rády ukazují vozy, které zapadají do jejich produkce, ať už je to vůz z let kolem roku 1930 vhodný pro gangsterku nebo sportovní volba pro hudební klip známého umělce.

Platforma Vám může rovněž pomoci přitáhnout zákazníky pro užití Vašeho vozu při obchodních veletrzích a výstavách. Organizátoři akcí vědí, že raritní vozidla mohou přilákat publikum, především pokud je za vozem unikátní příběh a Vy máte zájem o svém vozidle hovořit.

Obsluha pro širokou škálu událostí

Stejně jako přístup ke svatebnímu trhu, existují i další příležitosti jak s Vaším klasickým nebo vintage vozem vydělat peníze. Od absolventů vysokých škol plánujících své promoce až po ty, kteří organizují firemní akce, pronájmem Vašeho vintage nebo klasického automobilu a jeho řízením jim jako šofér můžete pomoci přijet na danou událost ve stylu hodným události.

Přidáním klasického auta můžete pro Vašeho klienta zajistit nezapomenutelnou zkušenost a vylepšit atmosféru akce. Ti, kteří uvažují o pronájmu vozu přes BookAclassic, mohou najít tu správnou volbu, ať už je to sportovní nebo předválečný vintage automobil. Používání platformy dává majitelům vozů přístup k celé myriádě potenciálních zákazníků, hledajících pro svoji událost něco speciálního, a přitom vydělat peníze z jejich investice a koníčku.

Pomozte dokončit přípravy svatebního dne

Mnoho svatebních párů při plánování jejich svatby volí pronájem klasického nebo vintage vozu, který přidá smyslnost romantiky, elegance a stylu, podporujíce styl svatby. Užití BookAclassic dává majitelům těchto vozidel přístup k lukrativnímu trhu tím, že pomáhají přispět ke stylu svatebního dne a nabízejí šťastnému páru při jejich cestách v luxusu něco extra.

Ať už máte sportovní kabriolet pro letní svatbu nebo okouzlující vintage automobil ideální pro sněhovou přikrývku, na BookAclassic naleznete pro svůj vůz ten správný trh. Působením jako šofér se můžete stát součástí dne někoho jiného. Ať už je to Jaguar nebo Cadillac, není pochyb že fotograf bude chtít využít výhod klasického a nádherného designu Vašeho vozu a ukázat jej na svatebních fotkách.

Nabídněte službu řízení vysněného automobilu

Mnoho lidí touží po vlastnictví klasického nebo vintage automobilu, ale pro ten či onen důvod k tomu nemají příležitost a skočí po možnosti vzít ven na jízdu exklusivní automobil. Díky BookAClassic můžete své auto nabídnout k pronájmu na bázi řízení vysněného automobilu, nabízejíce zákazníkovi onu zkušenost vzrušení při sezení za volantem vozu nejvyšší kvality.

Ať už si chtějí automobiloví nadšenci pronajmout Vaše auto na jediný den nebo celý týden, můžete je najít na portálu BookAclassic. Řízení vysněného automobilu je často tím nejlepším dárkem pro fanoušky motorů a vy zde najdete mnoho příležitostí pronajmout Váš automobil ostatním, především pokud vlastníte luxusní značku jako Ferrari, Lamborghini, Aston Martin či Porsche.

BookAclassic dostává pronájem vozidel na novou úroveň

Zde na BookAclassic provozujeme pronájem klasických a vintage vozidel rychlým a jednoduchým, s jasnou cenovou kalkulací a rezervačním systémem, který lze používat k pronájmu okouzlujících vozidel po celém světě. Naši uživatelé mohou při rezervacích zapomenout na vyplňování dlouhých a časově náročných formulářů plných irelevantních otázek a namísto toho profitovat z okamžité cenové kalkulace pro jakýkoliv automobil dostupný na portálu BookAclassic. Náš vysoce pokročilý a unikátní rezervační algoritmus vytvořený speciálně k pronájmu klasických vozidel zajistí, že nájemci i pronajímatelé budou mít s rezervačním systémem tu nejlepší zkušenost.

Nechte si zaplatit za řízení Vašeho klasického automobilu s BookAclassic.

Classic vehicle

Potřebujete klasické auto?

Učiňte svoji svatbu nebo párty nezapomenutelnou. Najděte svůj vysněný vůz ve Vašem okolí.

Najděte své vozidlo
Classic vehicle garage

Jste vlastníkem vozidla?

Bezplatná prezentace Vašeho klasického vozu. Zcela zdarma. Žádný roční poplatek. Žádné zavazující smlouvy.

Zaregistrujte vozidlo

Chcete dostávat pravidelné aktualizace?

Přihlaste se k odběru

  Novinky ze světa klasických vozů!

  Buďte první, kdo od BookAclassic dostane exklusivní nabídky!

  Získejte inspiraci pro události a cestování klasikou z celého světa!