Pomoc & Kontakt

 

 • Q A

  Jak vypočítám cenu za pronájem vozidla?

  1. Použijte funkci hledat: vyberte region, druh akce, datum a čas.
  2. Kliknutím na tlačítko 'Hledat' se Vám na obrazovce objeví dostupná vozidla a Vy si vyberete požadované vozidlo.
  3. Na stránce konkrétního vozidla si dokážete vypočítat cenu za pronájem vozidla zadáním cílové destinace a doby, na kterou budete vozidlo potřebovat.

  Tedy nic složitého!

 • Q A

  Jak zjistím, zda je vozidlo dostupné?

  Použijte funkci hledat: vyberte region, druh akce, datum a čas. Kliknutím na tlačítko 'Hledat' se Vám na obrazovce objeví všechna dostupná vozidla pro vybraný den.

  Je to velmi jednoduché!

 • Q A

  Jak se mi u BookAclassic dostane osobní asistence?

  Náš personál zákaznického servisu je Vám k dispozici každý pracovní den mezi 9:00 a 17:00. Jsme připraveni Vám pomoci a taktéž monitorujeme všechny rezervace. Když od nás obdržíte email a máte jakékoliv otázky anebo komentáře, vždy na něj můžete přímo odpovědět.

  Budeme se Vám snažit pomoci co nejdříve.

 • Q A

  Jak mohu kontaktovat majitele vozidla?

  Majitele vozidla můžete kontaktovat jen v případě, že jste si vozidlo rezervovali prostřednictvím BookAclassic:
  1. Odpovězte na poslední email s potvrzením rezervace, který jste od nás obdrželi a uveďte požadavek, aby Vás majitel vozidla kontaktoval.
  2. Vyplňte níže uvedený formulář, uveďte číslo rezervace (nachází se v potvrzení rezervace) a požadavek, aby Vás majitel vozidla kontaktoval.

 • Q A

  Praktické tipy pro svatební auto

  Kolik času toto celé během Vaší svatby zabere?

  Vše, co se svatby týče, zabere mnoho času. Ještě více, než byste vůbec předpokládali. Nevěsta by měla dorazit ke kostelu 5 minut před začátkem svatby. Svatba v kostele trvá 30-60 minut, samozřejmě v závislosti na rozsahu bohoslužby. Civilní sňatek trvá obvykle 20-45 minut. K tomu je ještě pochopitelně nutno přičíst čas na vychutnání si krásných okamžiků Vašeho velkého dne.

  Fotograf & svatební auto

  Fotograf často využívá svatební auto jako pozadí pro Vaše fotografie. Svatební vůz by měl být použit na vytvoření velkolepých záběrů ze svatby. Pamatujte, že tyhle záběry budou doprovázet Vaše vzpomínky po zbytek života. Je nutno tedy vybírat důkladně. Dobrý fotograf použije svatební vůz při fotografování kytice, a také při jiných, neobyčejných záběrech svatebního páru ve svatebním autě. Nemůže byt nic romantičtějšího. Profesionální fotograf ví přesně, jak použít svatební auto pro co nejlepší záběry a jejich snímáním stráví cca 60 minut, zatímco v případě fotografování rodinným přítelem strávíte času o něco méně.

  Veterány & dlouhé svatební cesty

  Jízda s nádherným veteránem z dvacátých let minulého století, stejně jako s Rolls Royce-em či podobným unikátním vozem je velmi romantická. Veterány dokáží vytvořit nádherné fotky, dodají Vám šarm a úsměv na tváře Vašich svatebních hostů. V každém případě byste si měli uvědomit, že jejich maximální rychlost je často 50-80 km/h a z tohoto důvodu potrvá pronájem svatebního auta, stejně jako dojezd do cílové destinace, déle. V městském provozu to obvykle není problém, avšak mimo města se taková jízda zdá být příliš pomalá. S tímto faktem je třeba počítat při tvorbě Vašeho časového harmonogramu pro pronájem svatebního auta. Všeobecně veterány (vozy starší 35 let) jezdí pomaleji než moderní vozy a neměla by se očekávat rychlost vyšší než maximálně 70-100km/h za jakýchkoliv okolností. V konečném důsledku nejde o závod, ale o to, užít si tenhle výjimečný den!

  Sportovní auta & Svatební jízda

  Malá, svižná sportovní auta ve spojení se svatbou považují mnozí za romantické spojení. Realita bývá však častokrát jiná. Většina sportovních aut je malých, nízkých a s omezeným prostorem pro nohy, což příliš nejde dohromady s velkými svatebními šaty, kyticemi a s vysokými podpatky. Dříve než se ohlédnete po malém sportovním autě, prověřte si, zda takové auto nabízí prostor pro elegantní nastoupení i vystoupení.

  Otevřené svatební auto & Počasí

  Je doopravdy romantické svézt se v létě nádherným kabrioletem anebo veteránem s otevřenou střechou v den Vaší svatby, když Vám při tom asistují sluneční paprsky. Je to nádherný způsob, jak odejít z kostela. V každém případě je nutné ujistit se o funkčnosti sklápění a zajištění sklápěcí střechy pro případ, že Vám v průběhu velkého dne zaprší. Některé veterány hůře zvládají silný déšť. Toto je fakt, se kterým je nutné počítat.

  Auta, která si odřídíte sami

  Někdo nabízí speciální a sportovní vozy k pronájmu na účely svatebního auta. Je to doopravdy báječná zábava, pokud jste na takový typ auta zvyklí. Je několik půjčoven aut, kde si můžete zapůjčit vozy jako Ferrari, Lamborghini atd. s tím, že si auto odřídíte sami. Je to působivé, když s takovým vozem odjíždíte od kostela. Je důležité odzkoušet si auto před jízdou naostro, abyste si ověřili, jak je s vozem nutno zacházet. Určitě byste totiž nechtěli, aby 70 hostů přihlíželo Vašim bezradným pokusům zvládnout Vaše svatební Ferrari. I v případě “pronájmu svatebních veteránů” existuje několik nabídek, kde si můžete veterána odřídit sami. Pokud je to však možné, je nutné se na to dobře připravit. Veterány vyžadují adaptaci a jisté řidičské zručnosti. Takže znovu, je nutné si to nejdříve vyzkoušet, abyste byli na Váš velký den dobře připraveni!

  Děti ve svatebním autě

  Ano, zní to romanticky mít v autě děti během odjezdu od kostela. Může to však skončit pláčem, jehož příčinou je stres a frustrace. Takže ne vždy to musí být nejlepší nápad! Důvodem je to, že děti jsou zmatené vším, co se právě kolem nich odehrává a tahle situace pro ně není nejpříjemnější. Přenecháním dětí babičce nebo příbuzných předejdete slzám, křiku a v konečném důsledku stresu samotnému. Užijete si víc toho, co se děje kolem Vás podobně, jak si to užijí i ony a určitě se najde prostor na to, aby i děti měly fotky se svatebním autem. Také je třeba pamatovat na to, že mnoho veteránů není vybaveno bezpečnostními pásy na zadních sedadlech (což je v podstatě v souladu s dopravnými předpisy), avšak děti musí být připoutané, v opačném případě je to nezodpovědné konání. Pamatujte, je to Váš velký den, Vy jste středobodem pozornosti a Vy byste si měli užít ten svůj nejromantičtější zážitek. V každém případě, děti by si tento den měly užít také.

  Oděv řidiče

  Řidiči pronajatých svatebních aut jsou obvykle subtilnější, avšak vhodně oblečení. Často mívají tmavý oblek, k němu případně nějakou pokrývku hlavy. Prosím, adresujte Vaše očekávání v tomto směru řidiči v čase, kdy si rezervujete své vysněné auto, aby vše vedlo ke spokojenosti obou stran.

  Šampaňské & dekorace

  Co se týče dekorace a servírování šampaňského, jedná se o individuální druh služby v rámci pronájmu svatebního auta. Někdo nabízí obě služby, jiní přenechají zodpovědnost za tyto služby na Vás. Prosím, adresujte Vaše očekávaní v tomto směru řidiči v čase, kdy si rezervujete auto.

 • Q A

  Hodinová sazba

  Všechny naše vozy mají hodinovou sazbu. Prosím, všimněte si, že doba pronájmu je kalkulovaná od momentu, kdy vozidlo opustí garáž majitele, až do chvíle, kdy se do ní vrátí. Minimální doba pronájmu, resp. rezervace, je ve všech případech stanovena na 2 hodiny, a to i tehdy, když samotná zakázka zabere jen 30 minut. Důvodem je skutečnost, že majitel stráví stejný čas přípravou vozidla bez ohledu na to, či se jedná o půlhodinový, anebo 5 hodinový pronájem.

 • Q A

  Rezervace a platba

  Náš cenový kalkulátor Vám ihned vypočítá celkovou cenu rezervace. Cena je kalkulována na základě maximální rychlosti vozidla, vzdálenosti z bodu A do B přes Google Maps a doby, v průběhu které budete auto potřebovat kvůli fotografování apod. Procentuální podíl z celkové ceny je splatný jako rezervační poplatek při rezervaci vozidla. To zabezpečí, že auto nebude pronajaté v ten jistý den vícero zájemcům. Rezervace není dokončena a my nezinkasujeme rezervační poplatek z Vaší kreditní karty, pokud vlastník vozidla neakceptuje rezervaci. Zbylá platba za rezervaci bude dorovnána přímo s majitelem vozidla.

 • Q A

  Odmítnutí rezervace

  Jestli navzdory očekávání v realizaci rezervace selžeme, budete o tom co nejdříve upozorněni e-mailem a textovou zprávou - SMS. Detaily Vaší kreditní karty budou z našeho systému automaticky vymazány.

 • Q A

  Storno

  Jestliže si přejete Vaši rezervaci zrušit, jsme schopni Vám vrátit peníze v případě, že tak učiníte v průběhu 24 hodin od rezervace. Bohužel po 24 hodinách už Vám peníze vrátit nedokážeme, protože vozidlo bylo rezervováno na odsouhlasený termín.

  Když bude vozidlo z nějakého důvodu nepojízdné, majitel Vás bude, v souvislosti s datem konání Vaší události, o tom v co nejdelším předstihu informovat. Samozřejmě, je Vašim právem žádat vrácení rezervačního poplatku v případě, že majitel vozidla nenajde náhradní auto anebo jiné uspokojivé řešení. Jestliže navzdory očekávání bude vozidlo bez jakéhokoliv upozornění neposkytnuto, informujte, prosím, neprodleně BookAclassic. Postaráme se o to, aby Vám byl vrácen rezervační poplatek, a aby bylo takové vozidlo z našich stránek odstraněno.

 • Q A

  Prohlédněte si vozidlo

  Obvykle je možné se na rezervované vozidlo po uhrazení rezervačního poplatku podívat. Během příjemného rozhovoru s majitelem o Vašich očekáváních si můžete vozidlo prohlédnout na vlastní oči.

Potřebujete další pomoc?