Půjčovna veteránů na svatbu nebo párty

Půjčovna veteránů je velice vyhledávanou záležitostí pro svatby, párty a další významné události. A to z prostého důvodu. Taková auta jsou schopna vytvořit během Vaší události nezapomenutelnou atmosféru.

Zvěčněte svou jedinečnou událost veteránem s osobním řidičem

Může být něco romantičtějšího než klasické svatební auto s řidičem, který Vás odveze kam budete chtít, když nastane Váš velký den? Půjčovna předválečných, ale i ostatních veteránů na svatbu, párty a jiné události je tady pro každého. S veteránem prožijete jízdu plnou obdivu okolí, která zatočí hlavami kolemjdoucích kdekoliv budete projíždět. Úžasná dekorace, retro materiály, vybavení, a k tomu ještě dobová hudba - to vše vytvoří vynikající a přátelskou atmosféru. Je to opravdu nezaměnitelný pocit sedět v pěkném starém voze z minulé éry. Vyberte si nádherný Ford A z dvacátých let minulého století nebo elegantní limuzínu Rolls Royce ze starých dobrých časů. Tato auta jsou vždy favoritem letních svatebních jízd.

Při odjezdu od kostela nebo radnice na Vás bude hrdě čekat nablýskaný svatební veterán a stylový řidič, aby Vás mohli vyzvednout přímo na místě činu. Mávání, rozdávaní úsměvů v doprovodu s ovacemi svatebních hostů je jen pár z příjemných momentů, které Vám poskytne svatební veterán.

Během cesty na Vaši recepci se nabídne mnoho příležitostí vychutnat si sklenici šampaňského nebo perlivého vína, anebo se jen tak pokochat bohatou výzdobou. Co víc dodat, každý se rád ohlédne za projíždějícím svatebním veteránem.

Veterány vytvářejí vznešené momenty a romantické obrázky

Cesta na Vaši svatební hostinu je vhodnou příležitostí pro vznik nádherných romantických záběrů, při kterých Váš veterán poslouží jako pamětihodné pozadí. Veterány jsou oblíbené i u svatebních fotografů. Mohou zachytit Vaše momentky jak v interiéru, tak i u svatebního vozidla.

Veterány každého stylu a pro všechny chutě

Naší prioritou není jenom tzv. půjčování veteránů. Kromě toho se specializujeme i na půjčování a pronájem limuzín tzv. “Limousine service“ a pronájem autobusů pro akce v České republice i v dalších zemích Evropy. Na naší domovské stránce naleznete celý rozsah veteránů připravených k pronájmu. Nezapomeňte! Plánování Vašeho časového harmonogramu je nutno přizpůsobit schopnostem použitého vozidla. Optimální rychlost veteránů se pohybuje v rozmezí 40 – 60 km/h, což Vám ale na druhé straně umožní vychutnat si jízdu a vzájemnou přítomnost. Také je nutno pamatovat na fakt, že mnoho veteránů během zimních měsíců nejezdí.

Půjčovna veteránů - Jak na to?

Pronajměte si předválečný veterán a dodejte tak Vaší svatbě ten finální punc. Rezervace probíhá přímo na naší stránce. Půjčovna veteránů BookAclassic to zjednodušuje v co největší možné míře. Sesbírali jsme unikátní výběr veteránů k pronájmu a svatebních aut všech cenových kategorií. Vyberte si svého favorita, zadejte potřebné informace a v momentě se Vám zobrazí cena za pronájem.

Rezervujte ihned nebo si ještě před pronájmem udělejte vlastní průzkum svého vysněného auta. Na naší stránce naleznete odborné rady vycházející z několikaletých zkušeností s pronájmem veteránů. Rádi Vám pomůžeme při výběru nejunikátnějšího a nejstylovějšího auta, jaké si jen dovedete představit. Neváhejte příliš dlouho, veterány se stávají stále oblíbenějšími vozy na svatbách a jiných oslavách.

Pokud byste raději jiný druh svatebního vozidla, máme pro Vás k dispozici velký výběr skvostných aut od značek jako Bentley, Jaguar, Lincoln, Mercedes a Cadillac.

Prohlédněte si naši nabídku na pronájem předválečných aut, jako i ostatních veteránů na svatby a párty. Naleznete tam něco pro každou chuť a styl. Naše půjčovna veteránů je tu pro Vás.

Section background
Classic vehicle

Potřebujete klasické auto?

Učiňte svoji svatbu nebo párty nezapomenutelnou. Najděte svůj vysněný vůz ve Vašem okolí.

Najděte své vozidlo
Classic vehicle garage

Jste vlastníkem vozidla?

Bezplatná prezentace Vašeho klasického vozu. Zcela zdarma. Žádný roční poplatek. Žádné zavazující smlouvy.

Zaregistrujte vozidlo

Chcete dostávat pravidelné aktualizace?

Přihlaste se k odběru

  Novinky ze světa klasických vozů!

  Buďte první, kdo od BookAclassic dostane exklusivní nabídky!

  Získejte inspiraci pro události a cestování klasikou z celého světa!